Reklama
Tak čo, už viete, ktorý z týchto darčekov vyberiete pre svoju mužnejšiu polovičku?
Shutterstock

Máme pre vás štyri tipy na darčeky pre muža, ktoré ho dostanú!

16. septembra 2016 13:10 / Komerčné oznámenie
Nielen Vianoce sú dňom, keď by sme mali dávať darčeky. Pokojne prekvapte svojho manžela, priateľa či otca darčekom, ktorý mu dá jasne najavo, že si ho vážite a znamená pre vás veľmi veľa. Vybrať vhodný darček pre muža nie je nič jednoduché, ale na druhej strane to nie je ani žiadna raketová veda. Ak hľadáte inšpiráciu, ktorýkoľvek z týchto 4 tipov poteší každého muža.

1. Vstupenky na futbal
Možno to znie prvoplánovo, ale napríklad vstupenky na nezabudnuteľné El Clasico (zápas medzi Realom Madrid a FC Barcelona) či zápas anglickej Premier League dostanú každého muža, dokonca aj takých, ktorých futbal veľmi nebaví. Prečo? Pretože atmosféra na týchto štadiónoch je elektrizujúca, a keď 80 či viac tisíc ľudí začne spievať oslavné chorály, zimomriavky sú zaručené. Že neviete, kde by ste takéto lístky mohli získať? S tým pomôže vám Futbaltour.sk.

2. Starostlivosť o bradu
Brada, fúzy, strniská, to dnes letí. A nie, k brade nemusí muž nosiť iba hipsterský sveter so severským vzorom, ale aj napríklad skvelo sediaci oblek. Ak má aj váš partner bradu či fúzy, potešte ho súpravou, ktorá mu pomôže udržiavať si porast v top forme – zastrihávač fúzov, balzám na bradu či rôzne oleje. Ak sa vaša mužská polovička holí dohladka, kúpte mu old schoolovú štetku a penu na holenie a pokojne to môžete doplniť aj o klasickú britvu.

3. Výlet na miesto, ktoré vždy túžil vidieť
Túži váš priateľ či manžel vidieť nejakú krajinu, do ktorej si nikdy neodvážil kúpiť letenky? Urobte to za neho a pripravte pre neho nezabudnuteľný výlet. Medzi veľmi populárne krajiny, ktoré majú stále nad sebou kúsok tajomstva, sú Gruzínsko, Island, Srbsko či Albánsko. A nezabudnite ani na cestovné poistenie od Europska.sk.

4. Výnimočné pivo
Zabudnite na nudné pivo, ktoré kúpite v každom hypermarkete. Zamerajte sa na niečo výnimočné, čo dostanete iba v špeciálnych pivotekách či pivárňach – pivo z mikropivovarov. Existuje množstvo pivných druhov – IPA, APA, Stout, Wheat či AIPA. S tým si však hlavu nelámte, s tým vám poradia na mieste, ale ak by ste chceli tip na tie najlepšie české a slovenské mikropivovary, tu sú – Wywar, Stupavar, Lanius, Matuška, Clock či Mazák.

Tak čo, už viete, ktorý z týchto darčekov vyberiete pre svoju mužnejšiu polovičku?  
instory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

Haščákovej problémy v USA: Zatknutá za násilie!

SEXY

Najsexi záber Belohorcovej: Valentínsky darček pre

Zahraničný šoubiznis

TOTO musíte vidieť: Naozaj je to Ivo z Divokého