Reklama
Externá batéria pre mobil sa vždy hodia
Shutterstock

Netrápte sa, nechajte založenie spoločnosti na iných

26. mája 2016 14:33 / Komerčné oznámenie
Je veľmi naivné si myslieť, že keď investujete miliardu eur do informatizácie spoločnosti, že také úkony ako založenie spoločnosti bude možné urobiť cez internet? V Estónsku nie, na Slovensku žiaľ áno. A ako bonus – Estónci na informatizáciu minuli oveľa menej peňazí ako na Slovensku a firmu si v pohode založia z domu. Takže ak chcete zakladať spoločnosť, pripravte sa na to, že to zažijete nefalšovanú byrokraciu, vypĺňanie zvláštnych formulárov a slovenských štátnych úradníkov. Bude to trvať približne 2 týždne, tak si radšej zoberte so sebou externé batérie pre mobily, aby ste sa mohli hrať Angry Birds, kým budete na úrade čakať. Alebo sa tomu jednoducho vyhnite. Ako?

Nechajte to na externé spoločnosť Ak sa chcete vyhnúť dvojtýždňovému obliehaniu slovenských úradov, nechajte zakladanie sro na externú spoločnosť. Vy iba raz navštívte daňový úrad, podpíšete potrebné dokumenty a externá spoločnosť sa do toho pustí za vás. Zakladanie spoločnosti na kľúč je stále populárnejšia služba, pretože ľudia si konečne vážia svoj čas. Vy ho vďaka tejto službe budete môcť využiť oveľa efektívnejšie – stretnutia s klientmi, oslovenie obchodným partnerov alebo hľadanie spoločníkov. A koľko vás to bude stáť? Spoločnosť Companyconsulting za vás založí eseročku už za 244 eur vrátane všetkých poplatkov.

Nechce sa vám čakať? Jedinou nevýhodou je, že aj v tomto prípade musíte čakať približne dva týždne. Existuje však spôsob, ktorým môžete čakanie na vlastnú firmu skrátiť na 24 hodín. A nie, nie je to žiadny úplatok. Predaj spoločností vám umožní kúpiť si ready made firmy, prípadne firmu, ktorá už má obchodnú históriu, ale je účtovne „vyčistená“. Vďaka takejto kúpe môžete začať podnikať už do 24 hodín. Chcete sa dozvedieť o tejto možnosti viac? Navštívte internetovú stránku Companyconsulting.sk.  
sla | inStory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

Haščákovej problémy v USA: Zatknutá za násilie!

SEXY

Najsexi záber Belohorcovej: Valentínsky darček pre

Zahraničný šoubiznis

TOTO musíte vidieť: Naozaj je to Ivo z Divokého