spiatočné…"/> Dámy, viete sa zbaliť do príručnej batožiny? • inStory.sk
 
Reklama
Zbaľte si len to najdôležitejšie
Shutterstock

Dámy, viete sa zbaliť do príručnej batožiny?

24. marca 2016 12:05 / Komerčné oznámenie
Lietanie nebolo ešte nikdy dostupnejšie ako dnes. Za pár desiatok eur si kúpite lacné spiatočné letenky online, a keď máte šťastie, natrafíte na akciu od Ryanairu či inej nízkonákladovej spoločnosti, vďaka ktorej poletíte aj za menej ako 10 €. Teda za predpokladu, že sa dokážete zbaliť do príručnej batožiny a nebudete musieť platiť za veľkú batožinu viac ako za samotné letenky. Čo si so sebou zobrať a čo nechať doma?

Akú kozmetiku si zobrať
Zbaliť si kozmetiku je dosť prekérne. Prečo? Pretože môžete mať maximálne 10 fľaštičiek s tekutinou do 100 ml a tie musíte mať tiež zabalené v igelitovom sáčku. Čo by vám nemalo chýbať?
• Aby ste nemuseli po návrate zháňať recept na bielenie zubov, zoberte si malú zubnú pastu,
• dezinfekčný gél na ruky, ktorý vás zachráni, keď budete mať pocit, že ste sa na letisku dotkli všetkej špiny sveta,
• dezodorant, v prípade, že máte veľa tekutiny, berte tekutý,
• riasenka,
• červený rúž je samozrejmosťou,
• make up.

Oblečenie
Musíte sa uskromniť a zobrať si zo svojej garderóby skutočne len to najdôležitejšie. A to najobjemnejšie si oblečte na seba, tú chvíľu prežijete. Dajte si na letisku na seba hrubé dámske svetre, mikiny či iné topy, ktoré by vám v batožine zaberali priveľa priestoru. Na tých pár dní vám pokojne vystačí jedna podprsenka a ušetrený priestor investuje radšej do dostatočného počtu nohavičiek.

Všetky tie dôležité zbytočnosti
Zbytočnosti, ktoré síce bytostne nepotrebujete, no cestovať bez nich môže byť niekedy veľmi zlé. Nezabudnite si nabíjačku na telefón, foťák a notebook, ak si ho so sebou beriete. Gumička do vlasov tiež nesmie chýbať, rovnako ako pero, notes a slúchadlá. Myslite aj na žiletku, odlíčovacie tampóny a určite sa nestratia ani lieky ako ibalgin či endiex. Samozrejme, odstupňujte si to sama podľa dôležitosti a voľného miesta. Keď sa však takto zbalíte, budete mať v príručnej batožine všetko dôležité.  
sla | inStory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

Šokujúce priznanie Jasminy Alagič: Vážna choroba!

SEXY

Celeste Buckingham: Kritika za celulitídu, ženám

Zahraničný šoubiznis

Šokujúce obvinenia: Najslávnejší futbalista sveta