Reklama
Osviežte si priestor svojho domova
Shutterstock

Ako si zlepšiť domov a neskrachovať

23. marca 2016 10:39 / Komerčné oznámenie
Či už bývate v podnájme alebo sa chystáte v budúcnosti na veľkú rekonštrukciu bytu, rozhodne sa vám nebude chcieť investovať tisíce eur do toho, aby ste sa doma cítili lepšie. Ale každý sa tam chce cítiť čo najlepšie, čo s tým? Vďaka nie veľmi drahým investíciam môžete zlepšiť kvalitu svojho bývania a to dosť znateľne. Ako na to?

Vymaľujte Investícia, ktorá stojí najviac pár desiatok eur a efekt? Obrovský. Vďaka správne zvolenej farbe izby dokážete urobiť hotové zázraky. Trápi vás malá izba? Vpustite dnu čo najviac svetla, vytiahnite žalúzie, odostrite závesy a tiež vymaľujte vaše steny nabielo. Prípadne môžete zvoliť jemné pastelové farby. Zrazu pocítite ten svieži závan a čerstvosť priestoru, ktorú vaša izba dostala.

Premiestnite nábytok Ak sa hovorí, že za málo peňazí veľa muziky, tu to platí aspoň trojnásobne. Nestojí vás to nič, maximálne tak jedno, dve pivá pre kamaráta, ktorý vám s tým príde pomôcť. Ak nájdete nové miesto pre svoje sedacie vaky, pohovku, skrinky, stolík, ale aj obrazy na stene, zrazu bude miestnosť vyzerať ako vymenená. Takmer zadarmo ste dosiahli to, čo niektorí riešia kúpou kompletne nového nábytku do izby.

Navštívte blší trh To, čo je pre niektorých zbytočnosť a radi sa toho zbavia za pár eur, môže byť pre vás hotový poklad. Hlavne v dobe, keď vintage, retro a industriálne kúsky sú veľmi žiadané. V dizajnérskym obchodoch za ne zaplatíte stovky eur a na blšáku to máte za desatinu. Môžete tu nájsť zaujímavé kreslá, stoličky, lampy, taniere, ale aj napríklad krásny starožitný gramofón. Síce potom by to chcelo zvukovú izoláciu a použiť izolačné dosky Wolf, aby vás susedia nechceli vysťahovať, ale stojí to rozhodne za to.

Vyrobte si vlastnú dekoráciu Viete vyšívať, maľovať, máte hrnčiarsky kruh alebo ste skvelý aranžér? Vytvorte si vlastnú dekoráciu, do ktorej investujete minimum peňazí, viac času a kúsok seba. Aj preto bude váš doplnok jedinečný a priestor vášho domova osvieži.  
instory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

Šokujúce priznanie Jasminy Alagič: Vážna choroba!

SEXY

Celeste Buckingham: Kritika za celulitídu, ženám

Zahraničný šoubiznis

Šokujúce obvinenia: Najslávnejší futbalista sveta