Reklama
Nemáte šťastie v láske? Choďte na zoznamku.
shutterstock

Nemáte partnera? Skúste internetovú zoznamku!

26. februára 2016 13:45 / Komerčné oznámenie
Ani tí najväčší introverti nechcú byť večne sami. Aj oni potrebujú niekoho, komu sa môžu zdôveriť, ku komu sa môžu privinúť a s kým si môžu otvoriť víno a pozrieť si dobrý film. Lenže ako získať takúto známosť, keď sa nedokážete prihovoriť neznámemu človeku a nadviazať s ním hlbší kontakt? Zoznámte sa online a zabudnite na trasúci sa hlas, potiace sa dlane či neoriginálne konverzácie. Aké sú výhody online zoznamky?

Nielen pre nesmelých
Výhodou je, že online zoznamka nie je iba pre introvertov, ale pre každého. Pre tých, ktorí nemajú po práci čas hľadať partnera, pre tých, ktorým viac vyhovuje internetové prostredie, ale aj pre tých, ktorí už niečo v živote zažili a chcú si nájsť partnera mimo svoje zabehnuté okolie. Sedíte v pohodlí svojho domova, ste uvoľnený, nepotia sa vám ruky a máte dosť času na to, aby ste si premysleli svoju odpoveď a nezmätkovali kvôli časovej tiesni. To je hlavná výhoda online zoznamky.

Viete, čo môžete očakávať
Či je vašim cieľom internetová sex zoznamka, zoznamka pre seniorov, slobodné mamičky, športovcov či kresťanov, už dopredu máte predstavu, na akých ľudí tu natrafíte a čo môžete od nich čakať. Keď k tomu pripojíte filter a vyhľadávate používateľov na základe veku, pohlavia, vzdelania, mesta či záľub, máte oveľa väčšiu šancu, že nájdete niekoho, s kým si budete rozumieť, ako keby ste oslovili človeka na ulici, ktorý sa vám páči. A v prípade, že napíše niekto vám, s kým nechcete mať nič spoločné, stačí stlačiť krížik v pravom hornom rohu a žiadne hľadanie trápnych výhovoriek, aby ste sa ho zbavili, na vás nečaká.

Čakajú tu na vás hrozby?
Neustále čítate, ako by ste si mali dávať pozor pri zoznamovaní sa na internete. Áno, mali a rovnaký, dokonca ešte väčší, pozor by ste si mali dávať pri zoznamovaní sa naživo. Ak sa budete správať zodpovedne, racionálne a nebudete dôverovať každému, kto vám napíše, ste v bezpečí. Spýtajte sa stoviek párov, ktoré našli svojho vyvoleného práve na internetovej zoznamke. Možno to budete aj vy, kto bude vyberať najkrajšie kožené kabelky alebo košeľu, ktorá mu najviac pristane, aby urobil dobrý dojem na prvom rande s človekom, ktorého spoznal online.  
instory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

Šokujúce priznanie Jasminy Alagič: Vážna choroba!

SEXY

Celeste Buckingham: Kritika za celulitídu, ženám

Zahraničný šoubiznis

Šokujúce obvinenia: Najslávnejší futbalista sveta