Reklama
Merkelová má v sebe zrejme poriadny zmätok. A nielen v otázke migrantov...
archív

ŠOK z Nemecka: Merkelová trpí duševnou chorobou!

26. februára 2016 02:18 / Politika
Utečenci, nezvládnutá kríza, pokles preferencií. To všetko sa podpísalo na kancelárke Angele Merkelovej. A teraz, keď je kríza najväčšia, prišla naozaj šokujúca informácie priamo z Nemecka. Podľa odborníka z odboru psychiatrie Hansa Joachima Maaca, trpí kancelárka duševnou poruchou a narcizmom.

Merkelová odmieta uznať, že by v téme migrantskej krízy urobila nejakú chybu. Aj preto je tvrdo kritizovaná za politiku "otvorených dverí," ktorá vyústila do viac ako jedného milióna utečencov, ktorí v minulom roku vstúpili do Nemecka.

Hans-Joachim Maac je uznávaný nemecký psychiater a doslova povedal, že správanie Merkelovej nie je úplne v poriadku. "Angela Merkelová javí známky duševnej poruchy a narcizmu," prehovoril o svojich pocitoch pri pohľade na jej posledné vystúpenia na verejnosti.

Podľa neho stratila akýkoľvek kontakt s realitou a opísal ju ako typicky úspešnú osobu, ktorá často zachádza do krajností, aby dostala uznanie od ostatných. A to všetko kvôli nízkemu sebavedomiu.

Ľudia ako je Merkelová sú podľa Maaca živí iba z úspechu a chvály a naopak zle prijímajú kritiku. Doktor Maac ďalej povedal, že ak sa bude Merkelová naďalej správať podľa zažitých vzorcov správania, hrozí jej psychický, alebo psychosomatický kolaps.  
instory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

Veronika Cifrová Ostrihoňová: Z moderátorky je

SEXY

Celeste Buckingham: Kritika za celulitídu, ženám

Zahraničný šoubiznis

Nový frajer známej superstáristky: V minulosti