Reklama
Matovič sa opäť postaral rozruch, tentoraz sa ale strápnil...
facebook

Trápny Matovič: Kúpil si Borisa Kollára za 1100 eur! Ten ho vysmial...

06. februára 2016 02:06 / Politika
Toto sa len tak nevidí. Väčšinou si ľudia a strany registrujú značky, či webové adresy podľa svojho mena, či mena strany. To Igor Matovič je vážne zvláštna postavička našej politickej scény. Aj napriek tomu, že má stranu s názvom OĽANO, tú nájdete aj pod názvom www.boriskollar.sk. A to už je teda poriadny trapas.

Samotného predsedu hnutia vysmial na videu aj pracháč Boris Kollár, ktorý čoraz viac stúpa v preferenciách nadchádzajúcich volieb. Jeho strana Sme rodina totižto atakuje 5 percentnú hranicu na zvolenie do parlamentu. Ak by sa tam dostal, bol by zrejme rekordérom. Kampaň totižto rozbehol iba pred pár mesiacmi.

Zrejme aj toto využil populista Matovič, ktorý kúpil doménu www.boriskollar.sk za smiešnych 1100 eur. Kollár mu ale poslal poriadne drsný a výsmešný odkaz prostredníctvom videa na sociálnej sieti. "Ste trápny pán Matovič," povedal milionár a predseda strany Sme rodina. Navyše hrozia Matovičovi podľa našich informácií nemalé problémy. Ak by sa Kollár rozhodol celú vec riešiť súdne, uspel by! Teda aspoň podˇa nášho odborníka na právo, ktorý si ale neželal byť menovaný. Vraj s MAtovičom nechce byť spájaný, lebo je trápny...

Čo viedlo Matoviča k tomuto kroku nie je známe, isté však je, že si za svoj krok vyslúži zrejme viac kritiky, ako obdivu. A aj napriek tomu, že on obviňuje premiéra Fica zo strachu pred upadajúcimi preferenciami, vyzerá to skôr na to, že sa konkurencie zľakol on sám. Práve Kollár totižto môže poriadne zamiešať kartami vo voľbách, ktoré sa uskutočnia už onedlho na Slovensku. Či sa mu podarí prekročiť magickú hranicu 5 percent sa ukáže v prvú marcovú sobotu.  
instory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

Veronika Cifrová Ostrihoňová: Z moderátorky je

SEXY

Celeste Buckingham: Kritika za celulitídu, ženám

Zahraničný šoubiznis

Nový frajer známej superstáristky: V minulosti