Reklama
Hroza nám vraj ešte desivejšie útoky, ako boli tie z 11. septembra 2001 a minuloročné parížske
archív

Šokujúce vyhrážky teroristov: Z najbližších útokov vám zblednú vlasy hrôzou!

02. februára 2016 00:10 / Správy
Máme sa všetci zrejme na čo tešiť. Teroristi stupňujú svoje hrozby každým dňom viac a viac. Teraz prišli s najdrsnejšou vyhrážkou, akú sme mohli čakať. Chystajú vraj v Európe obrovský útok, z ktorého všetkým zblednú vlasy hrôzou. Najviac však videoodkaz džihádistov smeruje zlobu na Veľkú Britániu.

Nahrávku zverejnili noviny al-Nabaa. "Súdny deň pre Britániu bude taký hrôzostrašný, že vašim deťom zblednú vlasy," šokuje maskovaný muž na videu. A zdá sa, že nielen deťom. Celé video je holdom pre islamistického vodcu džihádu Johna, ktorý vystupoval na predošlých videách s popravami zajatcov.

Pred niekoľkými týždňami bol ale zabitý pri leteckých úderoch koaličných vojsk. To zrejme spustilo vlnu ešte väčšej nenávisti z ich strany. Zdá sa, že sa fanatickí šialenci chystajú na niečo, čo tu nemá obdoby. A nemusí ísť rozhodne iba o Anglicku. Členovia teroristických buniek sa vyhrážajú a odkazujú, že budúce údery budú ďaleko desivejšie!

"Nové útoky dajú zabudnúť na 11. septembra a parížsky masaker," hrozí dlhovlasý muž, podľa ktorého západné sily na Blízkom východe sú "imbecilní naničhodníci, ktorí nemôžu poraziť Islamský štát". Video končí potom tým, že skupina džihádistov popravia päticu kľačiacich väzňov v oranžových kombinézach.   
instory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

Šokujúce priznanie Jasminy Alagič: Vážna choroba!

SEXY

Celeste Buckingham: Kritika za celulitídu, ženám

Zahraničný šoubiznis

Šokujúce obvinenia: Najslávnejší futbalista sveta