Reklama
Rozhovor s Bartečkom mal poriadne pikantnú príchuť.
RTVS

Trapas v Športových novinách na RTVS: Ukázali holý zadok v priamom prenose!

02. februára 2016 00:15 / Šport
Aj majster tesár sa niekedy utne! To je príklad Gólov - bodov - sekúnd na verejnoprávnej televízii, ktorej sa podaril v podstate milý trapas počas vysielania a to v priamom prenose. Počas rozhovoru s hokejistom Ľubošom Bartečkom, sa totiž do záberu dostal nahý muž, a tak sa vo verejnoprávnej televízii objavil holý zadok!

Pri pohľade na vtipný moment veľa slov netreba, napriek tomu bolo toto aspoň nejaké oživenie inak prevažne nudného a strojeného spravodajstva v Mlynskej doline!Toto zrejme síce potešilo najmä ženské diváčky, pretože pohľad na dokonale vypracovaný zadok neznámeho pána nebol rozhodne na zahodenie, no ani muži nemali v ten moment dôvod prepínať.

Predsalen sa podobný kúsok nepodarí každý deň a tentoraz to bolo naozaj vtipné. Dôkazom, že to pobavilo národ je aj vtipná fotka na sociálnej sieti. Tam ju zdieľali aj známi srandisti Junior a Marcel s titulkom: Aj športové noviny vedia očariť! Čo na to hovoria v redakcii Góly - body - sekundy nevedno. Isté je, že táto situácia pobavila aj ich. 
jaj | inStory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

Šokujúce priznanie Jasminy Alagič: Vážna choroba!

SEXY

Celeste Buckingham: Kritika za celulitídu, ženám

Zahraničný šoubiznis

Šokujúce obvinenia: Najslávnejší futbalista sveta