Reklama
Je dôležité vedieť, že organizačná zložka nemá právnu subjektivitu.
shutterstock.com

Na čo by mali dbať zahraniční podnikatelia, ak chcú podnikať na Slovensku?

31. decembra 2015 11:30 / Komerčné oznámenie
Mnoho Slovákov sa podnikania vzdáva len preto, lebo sa im zdajú podmienky neprijateľné. Tí, ktorí sa nevzdávajú a chcú preraziť na slovenskom trhu, by mali dbať na:

• založenie organizačnej zložky,
• vyhľadať technika BOZP,
• zabezpečiť si dobrý toner do kancelárie.

Prečo potrebujú zahraniční podnikatelia organizačnú zložku?
Pretože bez organizačnej zložky by zahraniční podnikatelia nemohli podnikať na Slovensku. Je dôležité však vedieť, že organizačná zložka nemá právnu subjektivitu. Dá sa považovať za akúsi predĺženú ruku, vďaka ktorej môžu zahraniční podnikatelia podnikať na našom území. Nemáte so zakladaním tejto zložky žiadne skúsenosti a radi by ste sa spoľahli na odborné ruky, ktoré majú dlhoročnú prax pri zakladaní právoplatnej organizačnej zložky? Spoľahnite sa na šikovnosť tímu spoločnosti Ready Made, ktorí už viacerým podnikateľom pomohli so založením organizačnej zložky. Nechajte svoj podnikateľský osud v dobrých rukách. Buďte spokojným zahraničným podnikateľom už v začiatkoch.

Potrebujete technika BOZP? Spoľahnite sa na firmu s 15 ročnou skúsenosťou!
Každý podnikateľ ( aj ten zahraničný ) musí svojim zamestnancom zabezpečiť bezpečnosť na pracovisku. Neviete ako? Neviete čo by ste mali robiť? Mali by ste sa spoľahnúť na firmu HasPo, ktorá disponuje kvalifikovanými technikmi BOZP. Títo technici vám dokážu vypracovať návrh bezpečnosti na vysokej úrovni. Chcete, aby vaše pracovisko bolo bezpečné? Chcete ochrániť svojich zamestnancov? Ak áno, tak sa skontaktujte s firmou HasPo. Kontakt na nich nájdete na stránke haspo.sk. Majú za sebou 15 rokov práce. Spoliehajte sa len na nich.

Tonery do kancelárskych tlačiarní
Založenie organizačnej zložky máte už za sebou. Technik BOZP vám dokázal zabezpečiť bezpečné pracovisko. Čo však s tonermi? Kde máte zháňať také, ktoré vydržia aj váš nápor? Ak chcete dbať na kvalitu a tým pádom aj na kvalitný toner, skúste navštíviť stránku printmania.sk a vyberajte si spoľahlivé tonery Samsung MLT D111S. Momentálne ich majú v najlepších cenách. Neváhajte využiť túto možnosť a urobte si dostatočné zásoby práve tohto toneru od printmania.sk. 
instory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

Šokujúce priznanie Jasminy Alagič: Vážna choroba!

SEXY

Celeste Buckingham: Kritika za celulitídu, ženám

Zahraničný šoubiznis

Šokujúce obvinenia: Najslávnejší futbalista sveta