Reklama
PSA prichádza s týmto krásavcom
Peugeot

Už aj Peugeot má MULTIVAN: Pozrite na fotky tohto krásaca!

29. decembra 2015 11:00 / Auto/Moto
Máte početnú rodinu a je vám aj klasické MPV príliš malé? Môžete si síce kúpiť civilizovanú dodávku v podobe Volkswagenu Multivan, ale bude vás to stáť poriadny balík. Druhá možnosť je, že si počkáte na trojicu nových praktikov od PSA a Toyoty. Francúzsky koncern PSA a japonská Toyota totižto spojili svoje sily a výsledkom sú tri veľmi podobné veľkopriestorové dodávky. Tie majú za úlohu konkurovať práve Volkswagenu Multivan.

Zoznámte sa s Peugeotom Traveller, Citroënom Spacetourer a Toyotou Proace, ktoré rozhodne nevyzerajú zle. Treba povedať, že táto spolupráca vyšla na jednotku a výsledkom sú krásne multivany, ktoré rozhodne stoja za povšimnutie.

Bude už iba na vás a vašich finančných možnostiach, ktorú variantu zvolíte. Všetky modely totižto ponúknu totožnú ponuku motorov a rovnaké technické vychytávky. Všetky podrobnosti sa dozvieme na autosalóne v Ženeve, dovtedy sú všetky dohady iba v rovine špekulácií. Čakanie na tieto tri skvosty si môžeme skrátiť zatiaľ aspoň fotkami, ktoré dal výrobca do obehu.  
📷
3 fotografie
red | inStory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

VIEME PRVÍ! Veľký návrat Martiny Šindlerovej: Tu

SEXY

Sajfova sexy manželka Veronika sa nezdá: Prichytená

Zahraničný šoubiznis

Slávna panna Donna z Beverly Hills 90210: Pád na dno,