Reklama
Ako vás naučia jazdiť, vás bude sprevádzať zvyškom vášho života.
shutterstock.com

Vyberte si autoškolu tak, aby ste boli spokojný

25. novembra 2015 12:06 / Komerčné oznámenie
Nielen výber vysokej či strednej školy je dôležitý, ale aj výber autoškoly. Pretože to, ako vás tu naučia jazdiť, vás bude sprevádzať zvyškom vášho života. Jasné, môžete sa potom zdokonaliť, spraviť z riadenia rutinu, ale prečo nemať základy, na ktorých vybudujete viac než dobré šoférske zručnosti? Ktorá autoškola v Bratislave, Košiciach, Žiline či vo vašom meste je najlepšia? Na to už musíte prísť vy sami, no tu je návod, ako to zistíte.

Zisťujte osobné skúsenosti
Pýtajte sa svojich známych, rodiny, kamarátov, kde robili autoškolu a ako boli spokojní. Toto je hlavné sito, ktoré vám oddelí dobré autoškoly od tých zlých. Pretože slovo niekoho, komu dôverujete, má vyššiu hodnotu ako tisíc slov, ktoré o sebe povie autoškola.

Aká je kvalita inštruktorov
S inštruktormi je to podobné ako s učiteľmi – keď máte dobrého učiteľa, učenie je oveľa jednoduchšie a zábavnejšie. Skúste zistiť o inštruktorovi čo najviac vecí, porozprávať sa s ním, či si ľudsky rozumiete, či vás dokáže naučiť vymeniť žiarovky do auta alebo zapojiť štartovacie káble.

V akom stave je vozový park
Na vojne sa hovorilo, že ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku, pri výbere autoškoly to neplatí. Je hlúposť učiť sa šoférovať na aute, ktoré je v zlom technickom stave. Vždy je lepšie, keď sa učíte na niečom, čo funguje a je v dobrom stave, načo si hádzať zbytočné prekážky pod nohy? Zaujímajte sa o to, či autoškola vymení autodiely, ktoré sú pokazené, za nové.

Ponúka autoškola aj kondičné jazdy?
Nie každému ide šoférovanie rovnako dobre, tým, ktorí nepália gumy ako Schumi, pomôžu kondičné jazdy. Jazdíte pod dohľadom inštruktora, ktorý s vami pracuje na odstránení vašich slabých stránok. Navyše kondičných jázd si môžete zaplatiť toľko, koľko chcete. Ak sa budete riadiť týmito radami, pri rozhodovaní o tom, ktorú autoškolu si vyberiete, odteraz vždy trafíte priamo do čierneho.  
instory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

Misska Amenová v slzách: Jej muž skončil vo väzbe!

SEXY

TO JE ALE KUS: Zuzana Mauréry sa predviedla ako

Zahraničný šoubiznis

Slávna panna Donna z Beverly Hills 90210: Pád na dno,