Reklama
Tieto obrázky nepotrebujú komentár...
dailymail

Parížska noc hrôzy vo fotografiách: Tú sú slová zbytočné...

14. novembra 2015 04:38 / Správy
Teroristi opäť zaútočili. A opäť bol ich cieľom Paríž. Včera sa tak francúzska metropola behom pár sekúnd ocitla v nočnej more plnej výbuchov, striel a mŕtvych civilistov. Bilancia je zatiaľ 126 mŕtvych a desiatky zranených. Z tých sú niektorí v kritickom stave a je teda možné, že počet obetí porastie...Zastaví konečne niekto toto bezhlaé vyvraždovanie nevinných ľudí?

S najväčšou pravdepodobnosťou je za cielenými útokmi Islamský štát. Podľa viacerých preživších, vraždiace monštrá hovorili o tom, že na vine je prezident Hollande, ktorý zaútočil na Islamský štát.

V Paríži došlo podľa miestnych úradov celkovo k siedmim koordinovaným útokom. Najmenej dva z nich spáchali ozbrojení útočníci v reštauračných zariadeniach. Tri ďalšie útoky boli vykonané neďaleko národného štadiónu Stade de France, pričom dva spáchali samovražední atentátnici opásaní výbušninami a v jednom prípade explodovala bomba.

Výbuchy pri štadióne a streľba v reštauráciách si vyžiadala približne 15 obetí. Obyvateľom metropoly bolo odporučené nevychádzať z domu, bezpečnosť parížskych ulíc prišli posilniť aj armádne zložky, dopĺňa stanica CNN. Francúzsky prezident Francois Hollande vyhlásil mimoriadny stav a uzavretie štátnych hraníc.

Fotografie, ktoré z francúzskej metropoly priniesli svetové médiá nepotrebujú komentár. Mŕtve telá pozákrývané plachtami, ulice plné krvi a objímajúci sa ľudia. Taký je výsledok besnenia fanatikov, ktorí neváhajú zomrieť pre Islamský štát... 
📷
7 fotografií
instory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

Dara Rolins: Že Rytmusovi trochu zahrabalo? Je to jeho

SEXY

Celeste Buckingham: Kritika za celulitídu, ženám

Zahraničný šoubiznis

Šokujúce obvinenia: Najslávnejší futbalista sveta