Reklama
Thorpe priznal, že je gay iba minulý rok
the guardian

Fenomenálny plavec Ian Thorpe prehovoril: Neviem si nájsť chlapa! Randenie je nočná mora

11. novembra 2015 00:05 / Šport
Slávny plavec Ian Thorpe v otvorenom rozhovore povedal, že od svojho coming outu prežil nočnú moru. Svet gay randenia ho vraj znechutil. Čo sa mu vlastne prihodilo?

Austrálsky plavec, ktorý je držiteľom 5 zlatých olympijských medailí, sa vyoutoval vlani v rozhovore s Michaelom Parkinson a teraz rok potom sa v otvorenom rozhovore obzrel za poslednými mesiacmi a povedal, že na scéne gay randenia mal dosť problém stretnúť nejakých "normálnych ľudí". Zoznamovacím aplikáciám sa vraj radšej snažil vyhýbať.

V interview pre Sunday Style uviedol: "Randenie je oveľa ťažšie, než som si myslel, že bude. Ako je to tam fakt celkom svinstvo. Hovorím si: Kde sú všetci normálni ľudia? V minulosti som nikdy naozaj nerandil a toto ma teda naozaj dosť nepríjemne zaskočilo."

"Ako keď niekto do rande vloží čo i len trochu úsilia, tak fakt nie som niekto, kto by bol nejako extra náročný, ale niektorí chlapci sú tam fakt psycho. Je to trochu divné," posťažoval si ďalej známy športovec.

Avšak pri zoznamovaní stretol vraj aj fajn chlapov a nádeje sa Thorpe rozhodne nevzdáva. "Je to pre mňa dosť veľká motivácia, aby som si našiel niekoho mimo túto scénu a s ním sa usadil. A napriek tomu všetkému som mal inak skvelý rok," uzavrel optimisticky. 
mab | inStory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

Dara Rolins: Že Rytmusovi trochu zahrabalo? Je to jeho

SEXY

Celeste Buckingham: Kritika za celulitídu, ženám

Zahraničný šoubiznis

Šokujúce obvinenia: Najslávnejší futbalista sveta