Reklama
Máte aj vy drsného šéfa? Zjemnite ho...
Milka

SÚŤAŽ!!!! Slováci, máte málo spánku a sexu? Môže za to váš šéf! Zjemnite ho!

05. októbra 2015 00:05 / Komerčné oznámenie
Máte drsného šéfa? Vyzvite ho k jemnosti! Až 59 % Slovákov označilo svojho šéfa za drsňáka! S drsným šéfovským prístupom sa stretávajú až dvaja z troch Slovákov (68 %)! Ide najmä o extrémny tlak, krik na pracovisku či neschopnosť pochváliť svojich podriadených.

Tieto drsné fakty vyplynuli z celorepublikového prieskumu značky Milka na tému “Akí sú slovenskí šéfovia?” Slovákov jednoznačne najviac u svojich šéfov desí zákernosť, mafiánske spôsoby a nepoctivosť. Vyzvite s nami drsných slovenských šéfov k jemnosti prostredníctvom projektu #šéfezjemni. Na www.trufnisinajemnost.sk môžu Slováci spoločnými silami urobiť svojho šéfa a tým aj svet jemnejším.

Stres z drsného šéfa prináša so sebou celý rad negatívnych vplyvov na ich podriadených. Napríklad viac trpia zdravotnými problémami (o 20-30 %), horšie spia, cítia sa unavenejší, prieskum ale dokázal aj to, že majú menšiu chuť na sex. Drsné správanie šéfov však má negatívny dosah aj na zamestnávateľov – až 45 % zamestnancov pod drsným manažérom totiž uvažuje o zmene práce.

Nastal čas zjemniť šéfov! A keďže veríme, že čokoláda Milka dokáže zjemniť aj toho najväčšieho drsniaka, zrodil sa projekt #šéfezjemni. Jeho cieľom je zapojiť čo najviac ľudí na Slovensku a v Česku a spoločnými silami zjemniť drsných šéfov. Pretože sú to práve šéfovia, ktorí môžu vo výsledku urobiť svet jemnejším. A hoci by sa nám podarilo zjemniť iba jedného, stálo to za to. Zjemni svojho šéfa na www.trufnisinajemnost.sk.

Otazka do súťaže: Ako sa volá projekt, ktorého cieľom je zjemniť šéfov?
Správne odpovede posielajte na adresu: redakcia@vipstory.sk. 3 z vás získajú po 3 čokolády Milka! 
📷
1 fotografie
instory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

Šokujúce priznanie Jasminy Alagič: Vážna choroba!

SEXY

Celeste Buckingham: Kritika za celulitídu, ženám

Zahraničný šoubiznis

Šokujúce obvinenia: Najslávnejší futbalista sveta