Reklama
Najdôležitejší je výber cestovnej kancelárie, až potom destinácie.
shutterstock.com

Vyberte si dovolenku tak, aby sa nezmenila na nočnú moru

29. septembra 2015 20:24 / Komerčné oznámenie
Netreba veľa, aby sa vaša dovolenka zmenila na nočnú moru. K pláži je to miesto sľubovaných 5 minút polhodina, hotel síce vyzerá ako na fotkách, no chodbami sa šíri neuveriteľný zápach, pláž nevyzerá vôbec ako z katalógu a je plná odpadkov a úplne najhoršia možnosť – vaša cestovná kancelária sa dostala do insolvencie presne vtedy, keď ste na dovolenke. Ako sa vyhnúť týmto nepríjemnostiam a vybrať si najlepší last minute či dovolenku?

Vyberajte podľa skúseností
Najdôležitejší je výber cestovnej kancelárie, až potom destinácie. Ako vybrať tú správnu? Keď sa chcete vyhnúť neistote a obavám, že vaša cestovka zbankrotuje, stavte na overenú značku. Čím dlhšie značka pôsobí na trhu, tým je menej pravdepodobné, že sa dostane do finančných ťažkostí. Navyše milióny spokojných klientov hovoria za všetko.

Porovnávajte ceny a myslite na kvalitu
Nevyberajte si iba podľa ceny, vždy zohľadnite pomer ceny a kvality zájazdu. A potom je dôležité porovnávať zájazdy v rôznych cestovkách a neskočiť hneď po prvej dovolenke, ktorá sa vám bude zdať výhodná. Pretože je rozdiel zaplatiť 500 € za all inclusive na Sicílii a zaplatiť 500 € za polpenziu v Bulharsku.

Fotky v katalógu klamú
Nevyberajte si zájazd podľa toho, že nájdete v katalógu na fotke najkrajšiu ženu v spodnom prádle alebo najmodrejšie more na svete. Začnite hľadať informácie na internete. Fotky turistov, ktorí boli na tom istom mieste ako vy. Pretože to, čo vidíte v katalógu, má na sebe make up niekoľkých fotošopovských filtrov. Obetujte chvíľku a získajte informácie od niekoho, kto nechce na vás zarobiť.

Nedôveruj a preveruj
Našli ste v katalógu informáciu, že na pláž to je 7 m? Čoho 7? Minút, metrov, medveďov? Zistite si na Google Maps, ako skutočne ďaleko je pláž od vášho hotela. Zaberie vám to 2 minúty a možno odhalíte, že na najbližšiu pláž by ste museli šľapať 20 minút.

Riaďte sa týmito radami, zbaľte si EOS balzam na pery, krém na opaľovanie, plavky, peniaze a vaša dovolenka bude skutočnou dovolenkou. Bon Voyage.  
instory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

Šokujúce priznanie Jasminy Alagič: Vážna choroba!

SEXY

Celeste Buckingham: Kritika za celulitídu, ženám

Zahraničný šoubiznis

Šokujúce obvinenia: Najslávnejší futbalista sveta