Reklama
Hlinka so Zuzanou v časoch, keď boli šťastní.
facebook

Priateľka hokejistu Hlinku († 42) Zuzana: Takýto bol môj prvý rok bez Mira!

05. augusta 2015 00:10 / Šport
O mesiac uplynie presne rok, odkedy sa hokejista Miro Hlinka († 42) rozhodol dobrovoľne ukončiť svoj život. Navyše jeho smrť sprevádza množstvo otáznikov dodnes. Pre denník Plus1deň sa rozhodla po mesiacoch bez svojej lásky prehovoriť aj jeho priateľka Zuzana Kundrátová.

Exkluzívny rozhovor poskytla iba spomínanému denníku. Zdá sa, že sympatická blondínka, ktorá pracuje ako letuška pre holandskú spoločnosť sa pomaly dostáva z najhoršieho. V jednej sekunde totižto prišla o svoju lásku a jej život sa tak otočil o 180 stupňov.

"Prvé tri mesiace boli najhoršie. Vôbec som nespala, nejedla, nežila. Sedela som len doma a utápala som sa v žiali. Nechodila som vôbec von, moja mamina sa o všetko starala a chodila ku mne. Týždeň za týždňom sa však môj stav zlepšoval," opísala čas po Hlinkovej smrti v rozhovore Zuzana.

Napriek tomu, že stratila blízkeho človeka, musela ísť ďalej. "Veľkým plusom bolo, ako sa zachoval môj zamestnávateľ. Nielenže sa v onen osudný deň postaral o môj čo najrýchlejší návrat na Slovensko, ale dal mi aj trojmesačné voľno. Robila som, čo som mohla, ale po troch mesiacoch som si povedala, že musím odísť z tohto prostredia a začať zase pracovať," prezradila ešte mladá letuška.

Na novú lásku však ani 11 mesiacov po samovražde hokejistu pripravená nie je. "Zatiaľ nie, ale nemám srdce zamknuté. Nedá sa to naplánovať. Nechcem silou mocou mať niekoho vedľa seba. Keď to príde, tak to príde. Do smrti nechcem byť sama," dodala na záver Kundrátová.  
instory.sk
KOMENTÁŘE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní
Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Celebrity

Superstáristka Drobná: ROZCHOD!

SEXY

Najsexi záber Belohorcovej: Valentínsky darček pre

Zahraničný šoubiznis

Rebríček Forbes magazínu: Najlepšie platenou